کتاب «خیلی خوشبختم خانوم صادقی» در قالب کتاب گویا منتشر شد

کتاب «خیلی خوشبختم خانوم صادقی» در قالب کتاب گویا منتشر شد


کتاب «خیلی خوشبختم خانوم صادقی» در قالب کتاب گویا منتشر شد

سایت انتشارات روشنگران: کتاب صوتی «خیلی خوشبختم خانوم صادقی» نوشته‌ی «علیرضا مجابی» در قالب کتاب گویا توسط انتشارات روشنگران و مطالعات زنان منتشر شد.
 

«کتاب «خیلی خوشبختم خانوم صادقی» در سال 85 بدون استفاده از تسهیلات دولتی فقط برای یک‌بار مجوز گرفت.» علیرضا مجابی ضمن بیان این مسئله، در ارتباط با موضوع کتاب می‌گوید: «کتاب به موضوع بلوغ یک نوجوان تازه بالغ می‌پردازد (بلوغ حسی و اجتماعی رسول و نه فقط بلوغ جنسی) که تغییرات فیزیکی و ذهنی جسم و جان خودش را نمی‌شناسد. نه مدرسه و نه هیچکدام از دوستانش در این باره چیزی نمی‌گویند (جامعه‌ی نابالغ) و فقط معلم ورزش یک مدرسه‌ی دخترانه (خانم صادقی) که دوست خانوادگی زن عموی رسول است در این باره و به دشواری کوشش‌هایی می‌کند که در فصل پایانی به صورت نمادین و پوشیده نشان داده می‌شود.»

 

رمان تجربه زبانی خاص خودش را دارد که از زاویه‌ی دید راوی، آمیخته به نگرش انتقادی- اجتماعی نگارنده از اخلاقیات خشک و رسمی جامعه در باب جنسیت و بلوغ نشات گرفته است. گویش‌ها و تعبیر و تفسیرهای خاص از طریق دیالوگ، نگاه فلسفی راوی و زبان تلخ طنز از ویژگی‌های نوشتاری اثر است و گاه با لوکیشن و تصاویر سینمایی قرابت خاص دارد.

علیرضا مجابی؛ نویسنده و راوی کتاب صوتی «خیلی خوشبختم خانوم صادقی» در پایان عنوان کرد: «تشکر ویژه‌ای دارم از مدیر انتشارات روشنگران و مطالعات زنان؛ سرکار خانم لاهیجی و آقای پژمان ابوالقاسمی؛ کارگردان این اثر که برای صوتی کردن کتاب زحمت زیادی کشیدند.»   

 

* اطلاعاتی درباره کتاب صوتی «خیلی خوشبختم خانوم صادقی»

نویسنده و راوی: علیرضا مجابی

کارگردان: پژمان ابوالقاسمی

مدت زمان کتاب صوتی: چهار ساعت و پنجاه و دو دقیقه

قیمت کتاب به همراه سی دی صوتی: 6000 تومان

کتاب دارای 20 فصل می‌باشد و فایل صوتی هر بخش بصورت جداگانه قابل شنیدن است.

 

کتاب صوتی «خیلی خوشبختم خانوم صادقی» را می‌توانید از سایت نشر روشنگران و یا از غرفه‌ی روشنگران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خریداری کنید.

 

 

 


بازدید : 1179نظر کاربران :


نظر شما در باره این خبر :اخبار مرتبط :

تماس با ما

بازدید امروز : 1640
بازدید دیروز : 1358
بازدید ماه جاری : 15844
کل بازدید ها : 546585
 

کاربران آنلاین :  1
 

  تلفن دفتر فروش : 88723936 - 88722665
  نمابر : 88722665 
  ایمیل : roshangaran68@gmail.com 
  آدرس : خیابان یوسف آباد میدان فرهنگ – خیابان 33 – نبش آماج – شماره 21- واحد 3

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات روشنگران می باشد.